جفت ارز GBPCAD به همراه تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال جفت ارز GBPCAD 

یک شنبه – 18 دی 1401

کف قیمتی تشکیل شده باعث شکل گیری صف خرید و ایجاد کندل قدرتمند و بزرگی شده است. این کندل در اولین آزمون برای شروع یک روند صعودی باید از خط مقاومت در عدد 1.6336 عبور کند. پس از آن می توان برای معاملات خرید تصمیم گیری کرد.

تحلیل تکنیکال جفت ارز GBP CAD

تحلیل تکنیکال جفت ارز GBPCAD – پنج شنبه – 8 دی 1401

قیمت توانست خود را در بالای خط مقاومت پایدار کند. این حالت می تواند به صورت پله ای قیمت را به سقف قیمت ماهانه در عدد 1.68 برساند. اما در صورتی که قیمت دوباره به زیر خط حمایت بازگردد ریزش با شیب بیشتری ادامه خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال جفت ارز GBPCAD

تحلیل تکنیکال جفت ارز GBPCAD – شنبه – 26 آذر 1401

برخورد سوم قیمت به خطوط حمایت و مقاومت همیشه یکی از مهمترین برخوردها در بازارهای جهانی بوده است. از این رو با نزدیک شدن قیمت به خط حمایت می تواند شرایط پیش روی بازار را مشخص کند.

تحلیل تکنیکال جفت ارز GBPCAD

تحلیل تکنیکال GBPCAD – پنج شنبه – 3 آذر 1401

 

تحلیل تکنیکال GBPCAD – روند و قیمت پوند در مقابل دلار کانادا در حال فشردگی است. این موضوع از کاهش فاصله بین خطوط حمایت و مقاومت مشخص است. به همین خاطر با برخورد قیمت به سقف کانال احتمال شروع روند اصلی و کاهشی تا سطح حمایت در قیمت 1.58 وجود دارد.

چگونه بانک های مرکزی نرخ بهره بانکی بازار های مالی را کنترل میکنند ؟

تحلیل تکنیکال جفت ارز GBPCAD

تحلیل تکنیکال GBPCAD – دوشنبه – 16 آبان 1401

روز جمعه قیمت با کمک اخبار فاندامنتال توانست خط حمایت را شکسته و ریزش بزرگی را ثبت کند. با این حال قیمت شرایط پولبک زدن را دارد و می تواند تا خط مقاومت در قیمت 1.56 رشد کند.
تحلیل تکنیکال GBP CAD

تحلیل تکنیکال GBPCAD – شنبه – 30 مهر 1401

برخی از معامله گران منتظر واکنش و پولبک قیمت به خط مقاومت هستند تا بتوانند در روند نزولی وارد می شوند. در این صورت می توان ریزش قیمت تا سطح 1.48 را پیش بینی کرد.

تحلیل تکنیکال GBP CAD

تحلیل تکنیکال GBPCAD – یکشنبه – 10 مهر 1401

شکسته شدن خط مقاومت در آخرین کندل روز جمعه، می تواند باعث شود تا روند صعودی تا سطح 1.58 رشد کرده و روند صعودی سقف های قیمتی جدیدتری را به نمایش گذارد.

تحلیل تکنیکال جفت ارز GBPCAD

تحلیل تکنیکال GBP/CAD – یکشنبه – 27 شهریور 1401

روند حرکتی در جفت ارز GBP CAD نزولی است. قیمت هنوز نتوانسته است از خط مقاومت عبور کرده و روند صعودی را شروع کند. برخی از معامله گران منتظر شروع معامله خرید در سطح 1.50 هستند. 1.50 را می توان مهمترین محدوده حمایت در چند ماه گذشته برای این جفت ارز دانست.

تحلیل تکنیکال GBP CAD

تحلیل تکنیکال GBP CAD – یکشنبه – 13 شهریور 1401

با عبور قیمت از خط حمایت ماهانه، احتمال ریزش تا سطوح پایین تر برای جفت ارز GBP/CAD وجود دارد. در این صورت یکی از اهداف مهم می تواند عدد 1.48 باشد. اما در صورت بهبود شرایط انگلیس و بازگشت قیمت به بالای خط مقاومت، می توان شرایط را برای رشد قیمت تا 1.55 مساعد دید.

تحلیل تکنیکال GBP CAD

تحلیل تکنیکال GBPCAD – دوشنبه – 7 شهریور 1401

ارزش پوند در مقابل دلار کانادا در حال کاهش است. از اصلی ترین دلایل آن می توان به افزایش تورم در انگلیس و افزایش بهای نفت خام اشاره کرد.
تحلیل تکنیکال GBPCAD - دوشنبه - 7 شهریور 1401
با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید ( یوتیوب ، تلگرام ، اینستاگرام ، توییتر )

نمایش همه جمع کردن

بررسی جفت ارز GBPCAD

به زودی…

نمودار لحظه ای جفت ارز GBPCAD

پیش بینی معامله گران

تقویم اقتصادی جفت ارز GBPCAD

آخرین مقالات