جفت ارز CADJPY همراه با تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY

دوشنبه – 26 دی 1401

قیمت درون خطوط حمایت و مقاومت در نوسان است. فاصله بین این خطوط در حال کمتر شدن است. با این حال رسیدن قیمت به خط حمایت عامل اصلی رشد قیمت تا خط مقاومت باشد.

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY – چهارشنبه – 14 دی 1401

کانال نزولی رسم شده مشخص کننده روند کاهشی در نمودار است که می تواند عاملی به رسیدن قیمت تا سطح 92.50 در کف قیمت کانال باشد.

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY – چهارشنبه – 7 دی 1401

در صورتی که قیمت در شکست خط مقاومت موفق باشد می توان برای رسیدن قیمت به محدوده مقاومت 103 طی روزهای آینده امیدوار بود.

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY – دوشنبه – 21 آذر 1401

 

قیمت در حال نزدیک شدن به خط مقاومت ماهانه خود است. در صورتی که قیمت نتواند در سومین برخورد خود به خط مقاومت شکسته و از آن عبور کند، می توان برای موج بعدی ریزش تا سطح 98 امیدوار بود.

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY – پنج شنبه – 26 آبان 1401

تحلیل تکنیکال CADJPY – محدوده ای که قیمت در آن قرار دارد محدوده حمایت ماهانه بوده است. هنوز بین خریداران و فروشندگان اختلاف نظر وجود دارد. باید دید محدوده فعلی در کندل های آینده به سطح مقاومت تبدیل خواهد شد یا کماکان به صورت محدوده حمایت مانع ریزش قیمت خواهد شد.

تحلیل چند زمانی (مولتی تایم فریم)

تحلیل تکنیکال جفت ارز CADJPY

تحلیل تکنیکال CADJPY – یکشنبه – 15 آبان 1401

الگوی مثلث در حال شکل گیری در این جفت ارز است. با این حال قیمت حالت نزولی به خود گرفته است و در این صورت ریزش تا محدوده حمایت انجام خواهد شد. در غیر این صورت، سقف قیمتی 110.5 دوباره لمس خواهد شد.
تحلیل تکنیکال CAD JPY

تحلیل تکنیکال CADJPY – پنج شنبه – 21 مهر 1401

با شرایط موجود به نظر می رسد قیمت پس از ریزش شدید وارد محدوده اصلاح و استراحت شده است تا برای فاز بعدی ریزش آماده شود. در صورت وقوع این اتفاق باید منتظر ریزش اصلی قیمت تا 102.5 بود.

تحلیل تکنیکال CAD JPY

تحلیل تکنیکال CADJPY – دوشنبه – 4 مهر 1401

فشاری که خط مقاومت روی قیمت وارد می کند باعث شده است تا ریزش پله ای به صورتی ایجاد شود که احتمال ریزش قیمت تا سطح 102 وجود داشته باشد.

تحلیل تکنیکال CAD/JPY – دوشنبه – 21 شهریور 1401

شکسته شدن سقف کانال و عبور قیمت از سقف کانال نشان دهنده تمایل قیمت به ادامه روند صعودی است. با این حال اگر قیمت بتواند از سطح 110.100 عبور کند در مسیر رسیدن به سطح 112 قرار خواهد گرفت. از طرف دیگر بازگشت قیمت به داخل کانال قبلی کمی پیچیده است.

تحلیل تکنیکال CAD JPY

تحلیل تکنیکال CAD JPY – چهارشنبه – 9 شهریور 1401

طی ماه های گذشته در روند حرکتی جفت ارز CAD JPY خط حمایت بسیار مهم و با اهمیت بوده است. قیمت هر بار با برخورد به این خط حمایت روند صعودی را شروع کرده است. باید دید برای سومین بار هم قیمت به خط حمایت برخورد خواهد کرد یا خیر.

تحلیل تکنیکال CADJPY – چهارشنبه – 9 شهریور 1401

تحلیل تکنیکال CADJPY – یکشنبه – 30 مرداد 1401

جفت ارز دلار کانادا در مقابل ین ژاپن، در حال رشد و صعود است. بر اساس شرایط مارکت می تواند روند را تا 107 ادامه دهد. اما در صورت ریزش ارزش قیمت، و شکسته شد محدوده حمایت 105، ریزش تا 102 ادامه خواهد داشت.
تحلیل تکنیکال CADJPY – یکشنبه – 30 مرداد 1401

نمایش همه جمع کردن

بررسی جفت ارز CADJPY

به زودی…

نمودار لحظه ای جفت ارز CADJPY

پیش بینی معامله گران

تقویم اقتصادی جفت ارز CADJPY

آخرین مقالات