بررسی جفت ارز NZDCHF همراه با تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF

سه شنبه – 4 بهمن 1401

جهش صورت گرفته باعث نزدیک شدن قیمت به مهمترین محدوده مقاومت ماهانه شده است. احتمال شروع روند نزولی پس از برخورد قیمت با محدوده مقاومت وجود دارد. با این حال در صورت شکسته شدن این محدوده توسط قیمت، باید منتظر جهش قیمت تا سطح 0.60 بود.

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF

سه شنبه – 8 دی 1401

مثلث گسترشی شکل گرفته به صورتی است که به طور مداوم باعث افزایش فاصله بین خطوز حمایت و مقاومت شده است. در این حال تقریبا قیمت در میانه مثلث قرار دارد و می تواند به سمت سقف و یا کف مثلث حرکت کند.

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZD CHF

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF – پنج شنبه – 8 دی 1401

ریزش شدید ثبت شده در روزهای گذشته این دیدگاه را در بین برخی از معامله گران ایجاد کرده است که قیمت می تواند در ادامه همین مسیر حتی با ریزش های شدید تر به سطح 0.5750 نیز برسد.

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF – یک شنبه – 27 آذر 1401

 

خط حمایت باعث ادامه دار شدن روند صعودی شده است. قیمت پس از برخورد سوم با خط حمایت، حالت صعودی به خود گرفته است.

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF – شنبه – 5 آذر 1401

تحلیل تکنیکال NZDCHF – شکست و عبور قیمت از خط مقاومت امید را در دل معامله گران برای رشد و صعود تا سقف قیمت ماهانه در عدد 0.61 زنده کرده است. قیمت در محدوده 0.59 در مقاومت قیمت گرفتار شده است که به کمک اخبار اقتصادی امکان عبور از این محدوده وجود دارد.

چگونه به یک معامله گر روزانه فارکس تبدیل شویم ؟

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF

تحلیل تکنیکال NZDCHF – چهار شنبه – 18 آبان 1401

قیمت برای بار چهارم به خط حمایت برخورد کرده است. در کل محل قرار گیری قیمت برای هر دو گروه خریداران و فروشندگان مهم است. در صورت شکسته شدن خط حمایت ریزش تا سطح 0.57 خواهد بود. اما در صورتی که قیمت مورد حمایت خریداران قرار گیرد، هدف رشد قیمت عدد 0.6 خواهد بود.
تحلیل تکنیکال NZD CHF

تحلیل تکنیکال NZDCHF – پنج شنبه – 5 آبان 1401

شکسته شدن محدوده مقاومت 0.575 باعث شد تا بسیاری از معامله گران برای رسیدن قیمت به خط مقاومت در قیمت 0.585 امیدوار باشند. در اصل این خط مقاومت به عنوان خط مقاومت ماهانه در این جفت ارز شناخته می شود. با این حال در صورتی که قیمت به زیر محدوده مقاومت بازگردد، هدف ریزشی تا خط حمایت در قیمت 0.565 خواهد بود.

تحلیل تکنیکال NZD CHF

تحلیل تکنیکال NZDCHF – سه شنبه – 12 مهر 1401

با شکسته شدن خط مقاومت و عبور قیمت به بالای آن، احتمالا قیمت تلاش می کند تا به سطح 0.5850 برسد. در مقابل برخی اعتقاد دارند فشار موجود می تواند باعث شود تا قیمت به خط حمایت واکنش نشان دهد.

تحلیل تکنیکال جفت ارز NZDCHF

تحلیل تکنیکال NZD/CHF – سه شنبه – 29 شهریور 1401

در تحلیل و بررسی NZD CHF ریزش شدید قیمت و خروج از کانال نزولی کاملا قابل مشاهده است. ریزش شدید با رسیدن به محدوده 0.5727 پایان یافته است و قیمت در حال استراحت است . باید دید قیمت پس از استراحت، روند نزولی خود را تا رسیدن به سطح 0.5615 ادامه خواهد داد یا خیر؟

تحلیل تکنیکال NZD CHF

تحلیل تکنیکال NZD/CHF – دوشنبه – 14 شهریور 1401

جفت ارز دلار نیوزیلند به ین ژاپن در شرایط رنج تقریبی قرار دارد. قیمت در عبور از محدوده حمایت 0.59 ناموفق بوده است. با این حال تلاش قیمت برای به رسیدن به خط مقاومت 0.62 قابل مشاهده است. باید دید قیمت با رسیدن به خط مقاومت، چه واکنشی از خود نشان خواهد داد.

تحلیل تکنیکال NZD CHF

تحلیل تکنیکال NZDCHF – دوشنبه – 7 شهریور 1401

جفت ارز NZD CHF در حال ریزش قیمت است. قیمت در مسیر خود از محدوده حمایت 0.5920 نیز عبور کرده است. با این حال ادامه روند ریزشی تا سطح 0.5820 دور از ذهن نیست. اما در صورت شروع روند صعودی، سطح مقاومت 0.5960 را باید مورد توجه قرار داد.
تحلیل تکنیکال NZDCHF - دوشنبه - 7 شهریور 1401
با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید ( یوتیوب ، تلگرام ، اینستاگرام ، توییتر )

نمایش همه جمع کردن

بررسی جفت ارز NZDCHF

به زودی…

نمودار لحظه ای جفت ارز NZDCHF

پیش بینی معامله گران

تقویم اقتصادی جفت ارز NZDCHF

آخرین مقالات