جفت ارز EURGBP – همراه با تحلیل تکنیکال و بررسی دقیق

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP 

سه شنبه – 27 دی 1401

در صورتی که خط مقاومت فرعی ایجاد شده بتواند فشار فروشندگان را نسبت به خریدارن افزایش دهد، می توان امیدوار بود که قیمت دوباره کف قیمت هفتگی را لمس کرده و فروشندگان را به سود قابل قبولی برساند.

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP 

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP – چهارشنبه – 14 دی 1401

در بررسی های صورت گرفته 66 درصد معامله گران تمایل فروش داشته اند. این آمار را می توان از شیب نزولی در روند قیمت نیز مشاهده کرد. با این حال در صورتی که محدوده حمایت شکسته شده و قیمت از آن عبور کند، می توان منتظر ریزش قیمت تا سطح 0.8686 بود.

تحلیل تکنیکال جفت ارز EUR GBP

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP – چهارشنبه – 7 دی 1401

چرخش قیمت شکل گرفته می تواند معامله گران فروشنده را امیدوار کند تا می توانند با نگهداری معاملات خود تا خط حمایت 0.87، به سود قابل توجهی برسند.

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP – دوشنبه – 21 آذر 1401

 

یورو در مقابل پوند انگلیس با ریزش های هفته گذشته به سطح 0.86 رسیده است. با این حال حمایت ایجاد شده باعث تشکیل صف خرید قابل توجهی شده است که می تواند روند نزولی را متوقف کند

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP – شنبه – 28 آبان 1401

تحلیل تکنیکال EURGBP – یورو در مقابل پوند انگلیس در محدوده رنج قیمتی قرار دارد. با این حال عبور قیمت از سطح حمایت 0.87 می تواند باعث ریزش قیمت تا سطح 0.855 شود.

اندیکاتور ADR – پیش بینی میزان نوسانات روزانه

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP

تحلیل تکنیکال EURGBP – یکشنبه – 15 آبان 1401

 

تحلیل تکنیکال EURGBP – هفته هاست که یورو و پوند در یک شرایط رنج قیمتی در نوسان هستند. محدوده 300 پیپی بارها نوسانات قیمت را پوشش داده است. در شرایط فعلی، هنور شرایط نزولی پیش بینی می شود.
تحلیل تکنیکال EUR GBP

تحلیل تکنیکال EURGBP – شنبه – 23 مهر 1401

خط مقاومت مانع صعودی شدن قیمت شده است. هر بار که قیمت با خط مقاومت برخورد کرده است، روند ریزشی شکل گرفته است که می تواند نشان از ریزشی بودن روند تا سطح 0.8350  باشد.

تحلیل تکنیکال EUR GBP

تحلیل تکنیکال EUR/GBP – چهارشنبه – 6 مهر 1401

روند کلی حرکت در جفت ارز EUR/GBP صعودی است. قیمت بر اساس خط حمایت روند خود را انجام داده است. با این حال قیمت در روزهای گذشته جهش قیمتی قابل توجهی را ثبت کرده است.

تحلیل تکنیکال جفت ارز EURGBP

تحلیل تکنیکال EUR/GBP – سه شنبه – 22 شهریور 1401

با شرایط پیش آمده احتمال ریزش یورو در مقابل پوند تا سطح حمایت در قیمت 0.855 وجود دارد. در صورتی که یورو قصد افزایش نرخ بهره بانکی را داشته باشد می تواند شرایط را به نفع خود و صعودی کند.

تحلیل تکنیکال EUR GBP

تحلیل تکنیکال EUR GBP – پنج شنبه – 10 شهریور 1401

طی روزهای گذشته، یورو در مقابل پوند انگلیس بسیار قدرتمند شده است. به صورتی که به سطح 0.8648 رسیده است. بر اساس کندل های شکل گرفته در صورتی که روند ادامه دار باشد، رشد قیمت تا 0.88 می تواند اتفاق بی افتد اما در صورت تغییر در روند بازار، ریزش تا خط حمایت در قیمت 0.8550 خواهد بود.

تحلیل تکنیکال EURGBP – چهارشنبه – 26 مرداد 1401

با برخوردی که قیمت به خط مقاومت در عدد 0.8480 داشت، نشان داد که فعلا توانایی رشد و صعود را ندارد . از همین رو ریزش قیمت شروع شده و تا 0.84 ادامه داشته است. در شرایط فعلی احتمال ریزش قیمت 0.8340 وجود دارد. اما در صورتی که روند صعودی شود، هدف همان خط مقاومت اما در قیمت 0.8460 است.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید ( یوتیوب ، تلگرام ، اینستاگرام ، توییتر )

نمایش همه جمع کردن

بررسی جفت ارز EURGBP

به زودی…

نمودار لحظه ای جفت ارز EURGBP

پیش بینی معامله گران

تقویم اقتصادی جفت ارز EURGBP

آخرین مقالات